Opona letnia Sava Intensa HP2 195/65 R15 91H
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Sava Intensa HP2 195/65 R15 91H 195/65 R15 91 H 195/65 R15 91 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sava 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sava.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sava Intensa HP2 195/65 R15 91H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sava Intensa HP2 (195/65 R15 91H) 542515 | 259 zł |
Sava Intensa HP2 ( 195/65 R15 91H ) 542515 | 239 zł |
Sava Intensa HP2 ( 195/65 R15 91H ) | 239 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Sava Intensa HP2 195/65 R15 91H
Ceny na Sava Intensa HP2 195/65 R15 91H |
---|---|---|---|---|
Sava Intensa HP2 195/65 R15 91H | od 239 zł | 3 oferty | ||
Sava Intensa HP2 195/65 R15 91V | od 279 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →