Opona zimowa Sava Eskimo LT 195/80 R14C 106R
Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Sava Eskimo LT 195/80 R14C 106R |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sava 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sava.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sava Eskimo LT 195/80 R14C 106R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ESKIMO LT 571758 | 492 zł |
Sava Eskimo LT ( 195 R14C 106/104R 8PR ) 571758 | 469 zł |
Sava Eskimo LT ( 195 R14C 106/104R 8PR ) | 469 zł |
Sava Eskimo LT (195/ R14 106/104R) 571758 | 469 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →