Opona zimowa Nexen Winguard Ice 215/65 R16 98Q
Wideo 4Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Winguard Ice 215/65 R16 98Q |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Winguard Ice 215/65 R16 98Q
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen Winguard Ice ( 215/65 R16 98Q 4PR, Nordic compound, SUV ) 13303NXK | 864 zł |
Nexen Winguard Ice (215/65 R16 98Q) 13303NXK | 873 zł |
Nexen Winguard Ice ( 215/65 R16 98Q 4PR, Nordic compound, SUV ) | 877 zł |
Roadstone Winguard Ice (215/65 R16 98Q) 13079 | 827 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →