Płyta główna MSI MPG B650 CARBON WIFI
Zdjęcia 6 |
Zamknij
Menu
MSI MPG B650 CARBON WIFI
Przeznaczenie:gamingowa
Format:ATX
Socket:AMD AM5
Chipset:AMD B650
BIOS:Ami
Banki RAM:DDR5 4 gn
Rodzaj pamięci RAM:DIMM
Taktowanie pamięci RAM:6600 MHz
Dźwięk (liczba kanałów):7.1
Złącza:HDMI, M.2
Złącza dodatkowe:DisplayPort
Złącze zasilania:24 pin
Zasilanie procesora:8+8 pin
Wszystkie dane techniczne
Kup MSI MPG B650 CARBON WIFI
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MB MSI AMD AM5 MPG B650 CARBON WIFI czarny 7D74-001RArchitektura Core Boost obsługuje wielordzeniowy overclocking
Zintegrowane chłodzenie VRM z podkładkami termicznymi 7 W/mK MOSFET, Heatpipe i rozszerzonym radiatorem oraz dodatkowe chłodzenie dzięki chipsetowemu radiatorowi, M.2 Shield Frozr, głowicy chłodzącej pompy i 6-warstwowemu PCB
Pamięć DDR5, podwójne PCI-E 4.0 x16 - 4 x DDR5 DIMM gniazda... więcejSMT umożliwiają ekstremalne prędkości przetaktowywani Amazon.plZłóż skargę | 1 049 zł |
MSI MPG B650 CARBON WIFI P?yta g?ówna - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RP?yta g?ówna, ATX, AMD AM5 Socket, AMD B650, 1 x PCI-Express 4.0 x16, Dual DDR5-5600 - 4 x DIMM slots (AMD EXPO support), 6 x SATA-600 / 3 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 5.0 (2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 2x2 Type A & C, DisplayPort 1.4 / HDMI 2.1 Po??czenie, Realtek RTL8125 2.5 Gigabit LAN, AMD RZ616 WiFi 6E (802.11ax) &... więcejBluetooth 5.2, AMD Graphics wsparcie (Wymagane CPU), Realtek ALC4080 HD Audio (8-Kana?y) - MSI Mystic Light Proshop.plZłóż skargę | 1 503 zł |
MSI MPG B650 CARBON WiFi AM5 ATX AMD Mainboard | 853 zł |
Płyta główna MSI MPG B650 CARBON WIFI, ATX - obsługuje procesory AMD RyzenPłyta główna MSI MPG B650 CARBON WIFI, ATX - obsługuje procesory AMD Ryzen serii 7000, AM5 - 16 faz Bezpośrednie zasilanie procesora 80A VRM, DDR5 6600+MHz/O... EmpikZłóż skargę | 1 354 zł |
Seria MSI MPG (gamingowe/stylowe)Porównaj w tabeli →
od 525 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, chłodzenie M.2
od 1 016 zł
mini-ITX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 6600 MHz, USB C, HDMI, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 016 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6600 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 860 zł
mini-ITX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 2 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 726 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7600 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 853 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6600 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 1 568 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 1 983 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 680 zł
mini-ITX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 2 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 485 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 1 179 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z690, 4 x DDR4, DIMM, 5200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 1 449 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD X570S, 4 x DDR4, DIMM, 5300 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 1 678 zł
mini-ITX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 2 x DDR5, DIMM, 8000 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 2 599 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD X570S, 4 x DDR4, DIMM, 5300 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 653 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1151 v2, chipset Intel Z390, 4 x DDR4, DIMM, 4400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, SLI, CrossFire, chłodzenie M.2, nadaje się do górnictwa
od 1 819 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 1 912 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z690, 4 x DDR5, DIMM, 6666 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 544 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1151 v2, chipset Intel Z390, 4 x DDR4, DIMM, 4400 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, bez podświetlenia, nadaje się do górnictwa
od 1 288 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z690, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 740 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1151 v2, chipset Intel Z390, 4 x DDR4, DIMM, 4400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, SLI, CrossFire, Wi-Fi, nadaje się do górnictwa
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 769 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 439 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 1 277 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 106 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 281 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 369 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, chłodzenie M.2, nadaje się do górnictwa
od 387 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 718 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 484 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 699 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 605 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 532 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2