Płyta główna MSI MPG Z790 EDGE TI MAX WIFI
Wideo 1Zdjęcia 5 |
MSI MPG Z790 EDGE TI MAX WIFI
Przeznaczenie:gamingowa
Format:ATX
Socket:Intel LGA 1700
Chipset:Intel Z790
BIOS:Ami
Banki RAM:DDR5 4 gn
Rodzaj pamięci RAM:DIMM
Taktowanie pamięci RAM:7800 MHz
Dźwięk (liczba kanałów):7.1
Złącza:HDMI, M.2
Złącza dodatkowe:DisplayPort
Złącze zasilania:24 pin
Zasilanie procesora:8+8 pin
Wszystkie dane techniczne
Kup MSI MPG Z790 EDGE TI MAX WIFI
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI MPG Z790 Edge TI MAX WiFi płyta główna ATX - obsługuje procesory IntelWysoka wydajność 14. GENERACJA – MPG Z790 EDGE TI MAX WIFI wykorzystuje 16-fazową Mirrored Power Arrangement (90A, SPS) do ch... więcejipsetu Intel Z790 (LGA 1700, 14., 13. & 12. generacji Core)
Zintegrowane chłodzenie – chłodzenie VRM z podkładkami termicznymi 7 W/mK MOSFET i rozszerzonym radiatorem z rurą cieplną. z chipsetem i bezśrubową tarczą M.2 Frozr
Pamięć DDR5, PCIe 5.0 i 4.0 x16 SLOTS - 4 x gniazda DDR5 DIMM SMT umożliwiają ekstremalne prędkości przetaktowywani Amazon.plZłóż skargę | 1 760 zł |
MSI MPG Z790 EDGE TI MAX WIFI P?yta g?ówna - Intel Z790 - Intel LGA1700 soP?yta g?ówna, rozmiar: ATX, Intel LGA1700 socket, Intel Z790 chipset, 1 x PCI-Express 5.0 x16, Dual DDR5-5600 4 x DIMM slots... więcej(Intel XMP support), porty pami?ci: 8 x SATA-600 / 3 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 5.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 2x2 type A & C, po??czenie ekranu: 1 x Displayport 1.4 / 1 x HDMI 2.1, Intel I225-V 2.5 Gigabit sie? (LAN), Intel WiFi 7 & Bluetooth 5.4, Intel Xe Graphics utrzymany (Wymagany procesor z VGA), Realtek ALC4080 HD Audio (8-Kana?y) karta d?wi?kowa, MSI Mystic Light software Gotowy na procesor Intel 14. generacji Proshop.plZłóż skargę | 1 837 zł |
MSI MPG Z790 EDGE TI MAX WIFI PL-S1700-MSI-084MSI MPG Z790 EDGE TI MAX WIFI - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i odbiór w... więcejsklepach Komputronik! Komputronik.plZłóż skargę | 1 568 zł |
Płyta główna MSI MPG Z790 EDGE TI MAX WIFI | 1 769 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! MSI MPG Z790 EDGE TI MAX WIFI - Socket 1700 - motherbo | 1 593 zł |
Msi Mpg Z790 Edge Ti Max Wifi Motherboard Posrebrzany 007E25-001RPłyta główna MSI Mpg Z790 Edge Ti Max Wifi w kolorze czarnym to płyta główna o wysokiej wydajności zaprojektowana dla graczy... więceji entuzjastów komputerów PC. Posiada format ATX i obsługuje najnowsze procesory Intel 12. generacji, zapewniając wysoką wydajność do gier i wielozadaniowoś tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 604 zł |
Płyta główna MSI MPG Z790 EDGE TI MAX WIFI LGA1700 ATX | 1 993 zł |
Seria MSI MPG (gamingowe/stylowe)Porównaj w tabeli →
od 512 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, chłodzenie M.2
od 1 016 zł
mini-ITX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 6600 MHz, USB C, HDMI, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 016 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6600 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 860 zł
mini-ITX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 2 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 726 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7600 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 853 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6600 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 1 568 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 1 983 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 680 zł
mini-ITX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 2 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 485 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 1 179 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z690, 4 x DDR4, DIMM, 5200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 1 449 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD X570S, 4 x DDR4, DIMM, 5300 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 1 680 zł
mini-ITX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 2 x DDR5, DIMM, 8000 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 2 599 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD X570S, 4 x DDR4, DIMM, 5300 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 653 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1151 v2, chipset Intel Z390, 4 x DDR4, DIMM, 4400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, SLI, CrossFire, chłodzenie M.2, nadaje się do górnictwa
od 1 791 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 1 908 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z690, 4 x DDR5, DIMM, 6666 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 544 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1151 v2, chipset Intel Z390, 4 x DDR4, DIMM, 4400 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, bez podświetlenia, nadaje się do górnictwa
od 900 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD X570, 4 x DDR4, DIMM, 4400 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 920 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1200, chipset Intel Z590, 4 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 769 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 439 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 1 277 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 106 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 281 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 369 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, chłodzenie M.2, nadaje się do górnictwa
od 394 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 739 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 484 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 605 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 532 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2
od 783 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7600 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia