Klocki Lego The Bakery 21184
Wideo 15Zdjęcia 7 |
Lego The Bakery 21184 2022 rokMinecraft |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lego 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lego The Bakery 21184
Wszystkie ceny 29 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw klocków LEGO Minecraft Piekarnia 154 elementy (21184)Piekarnia LEGO Minecraft (21184) wypełniona postaciami Minecraft, zabawnymi akcesoriami i fantastycznymi funkcjami — to świet... więcejny prezent dla dzieci w wieku od 8 lat. Frajda z budowania dla kreatywnych dzieci Ten zestaw Minecraft jest pełen ciekawych możliwości. Znajdziesz w nim piekarza, śnieżnego wieśniaka, kozę i pnącze. Tętniąca życiem piekarnia ma umeblowany pokój, w którym dzieci mogą odgrywać historie z życia domowego. Przed pieczeniem chleba i ciastek dzieci będą musiały zebrać składniki: pszenicę można uzyskać, pomagając rolnikowi w jej uprawie, a mleko — dojąc kozę. I wreszcie, dołączają do piekarza, aby wykazać się kreatywnością w kuchni. Aby zabawa była jeszcze przyjemniejsza, w pobliżu czai się przerażający creeper, który zamierza zniszczyć skrzynię z cennym jajkiem w środku. Dzieci muszą bronić piekarni, używając klasycznej broni z Minecrafta — diamentowego miecza. Po zakończeniu bitwy modułowy zestaw można łatwo przebudować i czerpać inspirację do nowych, niekończących się... Rozetka.plZłóż skargę | 75 zł |
LEGO Minecraft 21184 PiekarniaKlocki Minecraft 21184 Piekarnia Klocki Minecraft 21184 Piekarnia Zestaw konstrukcyjny LEGO... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 75 zł |
Klocki LEGO Minecraft Piekarnia 21184LEGO® Minecraft® Piekarnia Zestaw LEGO® Minecraft Piekarnia (21184) zawiera mnóstwo postaci z Minecrafta®, ciekawe akcesoria... więceji rewelacyjne elementy, co czyni go wspaniałym prezentem dla dzieci w wieku od ośmiu lat. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Liczba sztuk: 154 Zalecany wiek: 8+ Długość pudełka (mm): 262 Szerokość pudełka (mm): 191 Wysokość pudełka (mm): 46 Waga opakowania (kg): 0,311 Przygody w piekarni z Minecrafta® Dzięki temu zestawowi z piekarnią gracze w Minecrafta® mogą zbudować modele, upiec smakołyki i stoczyć walkę z Creeperem™. Fajne przebudowywanie dla kreatywnych dzieci Wykorzystaj nieograniczoną kreatywność Minecrafta® w prawdziwym świecie dzięki temu wszechstronnemu zestawowi. Uprawiaj pszenicę Uprawiaj na farmie własną pszenicę. Zdobądź mleko Musisz złapać kozę, by ją wydoić. Upiecz chleb i ciasteczka Wpadnij do piekarza i upiecz coś pysznego. Odgrywanie scenek z życia W skład piekarni wchodzi umeblowany pokój. Pokonaj Creepera™ Użyj diamentowego miecza, by obronić piekarnię i cenne jajo. Przebudowy i przygody Modułowy zestaw można łatwo przebudować i urozmaicić zabawę. Postacie znane z Minecrafta® Wszechstronny zestaw obejmuje piekarza, mieszkańca śnieżnej wioski, kozę i Creepera™ oraz wiele akcesoriów do zabawy. Zabawa w przebudowywanie dla kreatywnych dzieci Ten ekscytujący, inspirowany Minecraftem zestaw pęka w szwach od różnych możliwości zabawy. Wśród postaci znanych z gry są piekarz, mieszkaniec śnieżnej wioski, koza i Creeper™. W tętniącej życiem piekarni jest umeblowany pokój, w którym dzieci mogą odgrywać scenki z życia domowego. Zanim jednak będzie można upiec chleb i ciastka, trzeba zdobyć składniki. Rolnik podzieli się pszenicą, jeśli dzieci pomogą mu ją uprawiać. Mleko można zaś wziąć prosto od kozy. Gdy dzieci zbiorą składniki, będą mogły razem z piekarzem puścić wodze fantazji w kuchni. Zabawę urozmaica straszliwy Creeper, który czai się nieopodal piekarni i chce zniszczyć skrzynię z cennym jajkiem. Dzieci muszą obronić piekarnię, a pomoże im w tym klasyczna minecraftowa broń: diamentowy miecz. Po stoczonej walce modułowy zestaw można łatwo przebudować, co zachęca do wymyślania nowych przygód na okrągło. Wszechstronny zestaw — ekscytujący zestaw LEGO® Minecraft® Piekarnia (21184) pozwala budować modele, piec smakołyki i toczyć walki Postacie znane z gry — zestaw zawiera postacie i moby z Minecrafta®, które gracze dobrze znają: piekarza, mieszkańca śnieżnej wioski, kozę i Creepera™ Wiele możliwości zabawy — dzieci mogą upiec chleb w piekarni, odgrywać role w salonie, uprawiać pszenicę w gospodarstwie, wydoić kozę i walczyć z Creeperem™, a potem przebudować zestaw i przeżyć nową przygodę Prezent dla dzieci — ten praktyczny, inspirowany grą wideo zestaw to świetny prezent na urodziny, pod choinkę lub bez okazji dla ośmioletnich i starszych fanów Maxelektro.plZłóż skargę | 79 zł |
Lego Tbd-minecraft-bakery-2022 Game Wielokolorowy 21184Wypełniony postaciami Minecraft®, zabawnymi akcesoriami i fajnymi funkcjami zestaw LEGO® Minecraft Piekarnia (21184) to zabaw... więcejny prezent dla dzieci w wieku 8 lat i starszych.Rekon KidINNDostawa: w Polsce Złóż skargę | 115 zł |
LEGO Minecraft Piekarnia 21184Zestaw LEGO® Minecraft Piekarnia (21184) zawiera mnóstwo postaci z Minecrafta® Taniaksiazka.plZłóż skargę | 103 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Lego MinecraftPorównaj w tabeli →
od 70 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 364 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
od 34 zł
wiek 6+, unisex, Minecraft, elementów 75 szt., bohaterów 1 szt.
od 105 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 427 szt., bohaterów 5 szt.
od 150 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 534 szt., bohaterów 3 szt., ruchome części
od 55 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 255 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 175 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 605 szt., modeli 2, bohaterów 4 szt.
od 300 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 584 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 62 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 272 szt., bohaterów 2 szt.
od 80 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 300 szt., bohaterów 4 szt.
od 250 zł
wiek 9+, unisex, Minecraft, elementów 868 szt., bohaterów 6 szt.
od 118 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 352 szt., bohaterów 1 szt., ruchome części
od 90 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 234 szt., bohaterów 2 szt.
od 103 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 303 szt., bohaterów 4 szt.
od 155 zł
wiek 8+, unisex, Minecraft, elementów 420 szt., bohaterów 4 szt., ruchome części
Wideo recenzje
LEGO Minecraft the Bakery (21184) - 2022 Set Review
1 czerwca 202217 633 przegląd
LEGO Minecraft Piekarnia 21184 - Recenzja
9 stycznia 2023124 przegląd
Minecraft - The Bakery Lego for kids
2 września 2022899 przegląd
LEGO Minecraft 2022 Set The Bakery (21184) Stop Motion Speed Build
13 stycznia 2023197 przegląd
LEGO Minecraft 21184 The Bakery | Stop Motion Speed Build
27 października 2022207 przegląd
LEGO Minecraft The Bakery Review! Set 21187
6 czerwca 20223 421 przegląd
Building Every Lego Minecraft Set in Minecraft: The Bakery
22 marca 20231 305 przegląd
LEGO Minecraft: The Bakery set 21184 review! Not the goat we're looking for
27 czerwca 202219 443 przegląd
Review 2 bộ Lego Minecraft 21184 The Bakery Và 21186 The ice castle / Đồ Chơi Tv
17 lipca 20223 816 przegląd
LEGO Minecraft 21184: The Bakery
9 czerwca 202274 417 przegląd
LEGO MINECRAFT 21184 The Bakery - Speed Build
16 czerwca 20221 737 przegląd
LEGO Minecraft 21184 The Bakery Speed Build
17 czerwca 202243 805 przegląd
LEGO Minecraft 21184 Minecraft The Bakery Summer 2022 Set Speed Build & Review
22 czerwca 202213 557 przegląd
Lego 21184 Minecraft The Bakery #stopmotion #minecraft
9 czerwca 2022893 przegląd
LEGO Minecraft The Bakery 21184 Live Building Review! Squirrel Stampede
29 czerwca 202254 737 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 79 zł
wiek 8+, unisex, bohaterowie kreskówek, elementów 179 szt., bohaterów 2 szt., ruchome części
od 67 zł
wiek 8+, unisex, transport lądowy, elementów 150 szt., bohaterów 1 szt.
od 98 zł
wiek 8+, unisex, zestawy fabularne, elementów 149 szt., bohaterów 2 szt.
od 103 zł
wiek 8+, unisex, fantasy, elementów 172 szt., bohaterów 2 szt.
od 57 zł
wiek 7+, unisex, Minecraft, elementów 159 szt., ruchome części