Garnek Klausberg KB-7670
Zdjęcia 7 |
Klausberg KB-7670 |
|
Uniwersalna kompatybilność ze wszystkimi rodzajami płyt grzewczych, w tym indukcyjnymi.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klausberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klausberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klausberg KB-7670
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garnek KLAUSBERG KB-7670 20 cm | 71 zł |
GARNEK MARMURKOWY KLAUSBERG 20cm 2,3L KB-7670 | 65 zł |
Garnek KLAUSBERG KB-7670 20 cm | 71 zł |
Garnek, kolor czarny-marmurek, Ø20cm, 2,36L Klausber | 66 zł |
Garnek Marmurkowy Klausberg 20cm 2,3l Kb-7670 Lumarko! | 78 zł |
GARNEK MARMURKOWY KLAUSBERG 20cm 2,3L KB-7670 | 87 zł |
Modyfikacje Klausberg KB-7670
Ceny na Klausberg KB-7670 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7670 | od 65 zł | 7 oferty | ||
Klausberg KB-7671 | od 79 zł | 4 oferty | ||
Klausberg KB-7672 | od 99 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →