SSD Kingston KC600 SKC600B/1024G 1.02 TB Kit
Wideo 12Zdjęcia 6 | Wkrótce w sprzedaży 1 007 zł Typ: wewnętrzny; Pojemność (GB): 1024; Format: 2.5"; Kontroler: Silicon Motion SM2259; Zewnętrzna prędkość zapisu (MB/s): 520; Zewnętrzna prędkość odczytu (MB/s): 550; DWPD (razy/dziennie): 0.3; Gwarancja producenta: 5 lat; TRIM; Szyfrowanie danych; |
Kingston SKC600B/1024G |
|
256-bitowe szyfrowanie XTS-AES, TCG Opal, eDrive. Wsparcie dla Microsoft eDrive, specyfikacji bezpieczeństwa do pracy z funkcją BitLocker.
Pakiet SKC600B / 1024G zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby wymienić istniejący dysk mechaniczny w komputerze PC lub laptopie na dysk SSD.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Kingston KC600 SKC600B/1024G
Ceny na Kingston KC600 SKC600B/1024G |
---|---|---|---|---|
Kingston KC600 SKC600/256G 256 GB | od 136 zł | 25 oferty | ||
Kingston KC600 SKC600/512G 512 GB | od 257 zł | 25 oferty | ||
Kingston KC600 SKC600/1024G 1.02 TB | od 426 zł | 21 oferta | ||
Kingston KC600 SKC600/2048G 2.05 TB | od 819 zł | 12 oferty | ||
Kingston KC600 SKC600B/2048G 2.05 TB Kit | od 839 zł | 9 oferty |