Myjka wysokociśnieniowa Karcher HDS 10/20-4 M (1.071-905.0)
Zdjęcia 4 |
Karcher HDS 10/20-4 M |
|
Umywalka posiada silnik spalinowy do podgrzewania wody. Zbiornik paliwa o pojemności 25 litrów
Jak przedłużyć żywotność myjki wysokociśnieniowejJak prawidłowo użytkować myjkę wysokociśnieniową, aby służyła jak najdłużej
FAQ dotyczące myjek ciśnieniowych: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytaniaLepiej przestudiować wszystko na temat minimyjek tutaj, niż próbować uzyskać szczerą odpowiedź od sprzedawcy w sklepie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Karcher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Karcher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Karcher HDS 10/20-4 M
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KARCHER HYDROPOLITYKA NA HOT HDS 10/20 4M | 24 845 zł |
Myjka wysokociśnieniowa gorącowodna Kärcher HDS 10/20-4 M 1.071-900.0 | 24 575 zł |
Myjka wysokociśnieniowa KARCHER HDS10/20 4M EU, 7,8 kW, 30-200 bar, 500-10 | 21 336 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →