Мийка високого тиску Karcher HDS 10/20-4 M (1.071-905.0)
Фото 4 |
Karcher HDS 10/20-4 M |
|
Мийка має двигун внутрішнього згоряння для нагріву води. Бак для палива об'ємом 25 л
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher HDS 10/20-4 M
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
KARCHER HYDROPOLITYKA NA HOT HDS 10/20 4M | 24 845 zł |
Myjka wysokociśnieniowa gorącowodna Kärcher HDS 10/20-4 M 1.071-900.0 | 24 575 zł |
Myjka wysokociśnieniowa KARCHER HDS10/20 4M EU, 7,8 kW, 30-200 bar, 500-10 | 21 336 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →