Procesor Intel Core i7 Coffee Lake Refresh i7-9700 OEM (CM8068403874521)
Wideo 8Zdjęcia 2 |
Intel Core i7 Coffee Lake Refresh i7-9700 OEM |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i7 Coffee Lake Refresh
Ceny na Intel Core i7 Coffee Lake Refresh |
---|---|---|---|---|
Intel Core i7 Coffee Lake Refresh i7-9700 BOX | od 2 048 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i7 Coffee Lake Refresh i7-9700 OEM | od 1 484 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i7 Coffee Lake Refresh i7-9700F BOX | od 1 160 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i7 Coffee Lake Refresh i7-9700T OEM | od 1 592 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →