Monitor HP M27ha 27 " czarny
Zdjęcia 5 |
HP M27ha 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup HP M27ha 27 " czarny
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP M27ha FHD Monitor 22H94E9ABB | 649 zł |
HP M27ha FHD IPS 75Hz 5ms (22H94E9) MON-LCD-HP-0206 | 699 zł |
Monitor HP M27ha FHD 22H94E9#ABB | 1 130 zł |
Monitor HP M27ha 27" 1920x1080px IPS | 699 zł |
Monitor HP M27ha 27" 1920x1080px IPS | 699 zł |
pokaż 5 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →