Namiot High Peak Garda 5.0 (M-10184174)
Zdjęcia 11 |
High Peak Garda 5.0
Przeznaczenie:kempingowy
liczba miejsc:5
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:daszek, przedsionek, okno
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:16.75 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup High Peak Garda 5.0
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Namiot High Peak Garda 5.0 szaro-zielony 11823 | 3 005 zł |
Namiot turystyczny High Peak Garda 5.0 | 2 999 zł |
Namiot High Peak Garda 5.0 szaro-zielony 11823 | 3 089 zł |
Namiot turystyczny High Peak Garda 5.0 | 2 999 zł |
Namiot High Peak Garda 5.0 szaro-zielony 5-osobowy 11823 | 3 366 zł |
Namiot High Peak Garda 5.0 szaro-zielony 11823 | 2 607 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →