Namiot Ferrino Nemesi 3 Pro (91213MOOFR)
Wideo 3Zdjęcia 7 |
Ferrino Nemesi 3 Pro
Przeznaczenie:trekkingowy
liczba miejsc:3
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek
Stelaż:aluminium
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:poliester
Waga:2.35 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Wideo recenzje
Modyfikacje Ferrino Nemesi 3 Pro
Ceny na Ferrino Nemesi 3 Pro |
---|---|---|---|---|
Ferrino Nemesi 1 Pro | od 1 081 zł | 4 oferty | ||
Ferrino Nemesi 2 Pro | od 810 zł | 3 oferty | ||
Ferrino Nemesi 3 Pro | od 1 485 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →