Okap Faber Inca Plus HC X A52 stal nierdzewna (110.0154.582)
Zdjęcia 3 |
Faber Inca Plus HC X A52 stal nierdzewna wydajny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Faber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Faber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Faber Inca Plus HC X A52 stal nierdzewna
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Faber Inka Plus HC 52 Inox | 749 zł |
Okap do zabudowy FABER INKA PLUS HC X 52 | 1 149 zł |
Okap wkład FABER Inka Plus HC X 52 | 1 149 zł |
Faber Inka Plus HC 52 Inox | 749 zł |
Okap FABER Inka Plus HC X 52 Inox | Bezpłatny transport | 749 zł |
Okap FABER INKA PLUS HC X 52 305.0602.047* Płać mniej za zakupy u nas - (2 | 919 zł |
Okap FABER Inka Plus HC X 52 Inox | Bezpłatny transport | 749 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →