Okap Faber Pareo Evo Plus stal nierdzewna (345.0492.593)
Zdjęcia 3 |
Faber Pareo Evo Plus stal nierdzewna |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Faber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Faber.
Kup Faber Pareo Evo Plus stal nierdzewna
Wszystkie ceny 6 →Faber Okap PAREO PLUS KL - wyciąg F-345.0492.593 - Użyj kodu BW5 a uzyskas | 15 079 zł |
Okap wyspowy FABER PAREO EVO PLUS 345.0492.593 tel. 697 256 410 - zadzwoń, | 11 979 zł |
Okap wyspowy FABER PAREO EVO PLUS TIBETAN SILVER 345.0492.594 tel. 697 256 | 21 119 zł |
FABER Okap wyspowy 50cm F-LIGHT PAREO EVO PLUS KL (wersja wyciąg), inox F- | 14 019 zł |
FABER Okap wyspowy 50cm F-LIGHT PAREO EVO PLUS TIBETAN SILVER KL (wersja w | 16 895 zł |
Faber Okap PAREO PLUS KL - wyciąg F-345.0492.593 - Użyj kodu BW5 a uzyskas | 15 079 zł |
Futurystyczne piękno o niepowtarzalnym designie
Firma Faber jest uznawana za renomowanego specjalistę w okapach kuchennych z ogromną gamą urządzeń o różnych rodzajach mocowania, różnych konfiguracjach i najnowocześniejszych funkcjach.
Elegancja i funkcjonalność projektu
Korpus modelu wykonany jest z najwyższej jakości aluminium, a jego design jest niesamowity, ale futurystyczny wygląd urządzenia spełnia rolę nie tylko estetyczną, ale i praktyczną. Konstrukcja teleskopowa składa się z trzech asymetrycznych elementów. Pozwala to na opuszczenie urządzenia na płytę podczas gotowania, a jeśli nie jest to potrzebne, złożenie go do sufitu. Całkowicie zamknięta obudowa umożliwia ukrycie rury przyłączeniowej po zamontowaniu na odgałęzieniu.
Minimalna wysokość to tylko 51 cm, ale nie martw się, że potrzebujesz krzesła, aby włączyć urządzenie po złożeniu, ponieważ jest wyposażone w elegancki pilot.
Zasada działania
Okap otrzymał wysokiej jakości metalowy filtr przeciwtłuszczowy. Według pomiarów na wylocie okapu, innowacyjny silnik jest w stanie dostarczyć maksymalną wydajność 520 m3/h, co wystarcza na dużą kuchnię. Warto zauważyć, że dzięki obecności autorskiego dyfuzora Energy wydajność wzrasta o 30%. A nawet jeśli podczas montażu okapu trzeba było zastosować długie kanały powietrzne, jakość oczyszczania powietrza pozostanie na wysokim poziomie.
Sterowanie i funkcje
Urządzenie sterowane jest elektronicznie i wygodnie. Cechy okapu: trzy prędkości i tryb intensywny, wyłącznik czasowy oraz zintegrowana funkcja ssania dozwolonego.
Główną wadą jest bardzo łatwo brudząca się i łatwo brudząca się obudowa, do oczyszczania której należy zaopatrzyć się w specjalistyczny produkt, ponieważ ścierne detergenty mogą pozostawiać rysy i smugi.
Jeśli jesteś koneserem włoskiego szyku, a także lubisz nowinki techniczne, to okap Faber Pareo jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.