Okap Faber Talika OC A80 brązowy (110.0456.271)
Zdjęcia 3 |
Faber Talika OC A80 brązowy wydajny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Faber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Faber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Faber Talika OC A80 brązowy
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Faber Okap TALIKA OC 80 F-330.0540.784 - Użyj kodu BW5 a uzyskasz 5 rabatu | 9 569 zł |
Okap FABER TALIKA OC 80 330.0540.784* - UŻYJ KOD Płać mniej za zakupy u na | 8 899 zł |
Faber Okap TALIKA OC 80 F-330.0540.784 - Użyj kodu BW5 a uzyskasz 5 rabatu | 9 569 zł |
Modyfikacje Faber Talika OC A80
Ceny na Faber Talika OC A80 |
---|---|---|---|---|
Faber Talika OC A80 brązowy | od 8 899 zł | 3 oferty | ||
Faber Talika DG A80 czarny | od 8 559 zł | 1 oferta | ||
Faber Talika CT A 80 srebrny | od 7 599 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →