Opona zimowa Bridgestone Noranza 001 235/65 R17 108T
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Noranza 001 235/65 R17 108T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Noranza 001 235/65 R17 108T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Noranza 001 (235/65 R17 108T) 9036 | 1 040 zł |
Bridgestone Noranza 001 ( 235/65 R17 108T XL, SUV, z kolcami ) 9036 | 1 101 zł |
Bridgestone Noranza 001 ( 235/65 R17 108T XL, SUV, z kolcami ) | 1 112 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →