Opona zimowa Bridgestone Blizzak W810 215/65 R16C 109T
Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Blizzak W810 215/65 R16C 109T 215/65 R16 109 R 215/65 R16 109 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Blizzak W810 215/65 R16C 109T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Blizzak W810 (215/65 R16 109/107T) 28219 | 705 zł |
Bridgestone Blizzak W810 ( 215/65 R16C 109/107T 8PR ) | 1 229 zł |
Bridgestone Blizzak W810 ( 215/65 R16C 109/107T 8PR ) 7780 | 1 214 zł |
Bridgestone Blizzak W810 (215/65 R16 109/107T) 7780 | 840 zł |
Bridgestone Blizzak W810 ( 215/65 R16C 109/107T 8PR EVc ) 28219 | 712 zł |
Modyfikacje Bridgestone Blizzak W810 215/65 R16C 109T
Ceny na Bridgestone Blizzak W810 215/65 R16C 109T |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Blizzak W810 215/65 R16C 109R | od 809 zł | 6 oferty | ||
Bridgestone Blizzak W810 215/65 R16C 109T | od 705 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →