Opona zimowa Bridgestone Blizzak LM001 Evo 195/65 R15 91T
Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Blizzak LM001 Evo 195/65 R15 91T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Blizzak LM001 Evo 195/65 R15 91T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone BLIZZAK LM001 EVO - 195/65 R15 91T - C/B/72 - Opony zimowe Sam | 349 zł |
Bridgestone Blizzak LM 001 Evo ( 195/65 R15 91T ) 9693 | 335 zł |
Bridgestone Blizzak LM 001 Evo (195/65 R15 91T) 9693 | 333 zł |
Bridgestone Blizzak LM 001 Evo ( 195/65 R15 91T ) | 339 zł |
Opona Bridgestone 195/65R15 LM001 EVO M+S 91T - opony zimowe 9693 | 303 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →