Opona zimowa Goodyear Ultra Grip 9 Plus 205/55 R16 91H
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Goodyear Ultra Grip 9 Plus 205/55 R16 91H 205/55 R16 91 H 205/55 R16 91 T |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Goodyear 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Goodyear.
Kup Goodyear Ultra Grip 9 Plus 205/55 R16 91H
Wszystkie ceny 7 →Goodyear UltraGrip 9+ (205/55 R16 91H) 548594 | 479 zł |
Goodyear UltraGrip 9+ ( 205/55 R16 91H ) | 579 zł |
Goodyear UltraGrip 9+ ( 205/55 R16 91H ) 548594 | 577 zł |
Goodyear UG 9+ 205/55R16 91H | 381 zł |
Opona osobowa zimowa GOODYEAR UltraGrip 9+NCG 205/55 R16 91H Darmowa dosta | 436 zł |
Goodyear ULTRAGRIP 9+ MS 205/55R16 91H | 454 zł |
Opona osobowa zimowa GOODYEAR UltraGrip 9+NCG 205/55 R16 91H | 436 zł |
Pod względem jakości jazdy opona Goodyear Ultra Grip 9 Plus to bardzo smaczny nabytek w środkowym segmencie zimowych opon ciernych. Jego sukces opiera się na kilku ważnych czynnikach.
Odporność na aquaplaning
W oponach o niewielkich rozmiarach kluczową cechą kierunkowej rzeźby bieżnika jest centralny rowek odprowadzający wodę, który dzieli bieżnik na dwie równe części. Po bokach rozszerzające się kanały rozchodzą się, aby zorganizować szybkie i skuteczne odprowadzenie wilgoci wraz z roztopionym śniegiem. Dzięki temu opona w ogóle nie boi się hydroplaningu i slashplaningu.
Przerobiona kompozycja
Konstrukcja modelu pozostaje dokładnie taka sama jak standardowej wersji Goodyear Ultra Grip 9. Mieszanka gumy została zmodyfikowana, aby zachować elastyczność w niskich temperaturach i zapewnić niezawodną przyczepność na śniegu i lodzie. Klocki bieżnika nabijane są trzema rodzajami lameli – zygzakowatą, prostą i blokującą. Dobrze skoordynowana praca szczelin ma na celu stabilność właściwości przyczepności, wysoką skuteczność hamowania oraz doskonałą stabilność pojazdu podczas manewrowania.
wskaźnik zużycia
Goodyear Ultra Grip 9 Plus posiada informacyjne wskaźniki zużycia bieżnika w kształcie płatków śniegu. Przy szczątkowej głębokości bieżnika mniejszej niż 4 mm znika, co wskazuje na konieczność wymiany gumy na nową. Ogólnie rzecz biorąc, model charakteryzuje się nie tylko wysokim stopniem bezpieczeństwa do poruszania się zimą, ale także dobrym komfortem jazdy i niskim zużyciem paliwa.
Modyfikacje Goodyear Ultra Grip 9 Plus 205/55 R16 91H
Ceny na Goodyear Ultra Grip 9 Plus 205/55 R16 91H |
---|---|---|---|---|
Goodyear Ultra Grip 9 Plus 205/55 R16 91H | od 381 zł | 11 oferty | ||
Goodyear Ultra Grip 9 Plus 205/55 R16 91T | od 484 zł | 3 oferty |