Opona zimowa Bridgestone Blizzak Spike-02 205/60 R16 92T
Zdjęcia 8 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Blizzak Spike-02 205/60 R16 92T 205/60 R16 92 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Blizzak Spike-02 205/60 R16 92T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Blizzak Spike 02 ( 205/60 R16 92T, z kolcami ) | 495 zł |
Bridgestone Blizzak Spike 02 (205/60 R16 92T) 477375 | 477 zł |
Bridgestone Blizzak Spike 02 ( 205/60 R16 92T, z kolcami ) 477375 | 481 zł |
Modyfikacje Bridgestone Blizzak Spike-02 205/60 R16 92T
Ceny na Bridgestone Blizzak Spike-02 205/60 R16 92T |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Blizzak Spike-02 205/60 R16 92T | od 477 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →