Opona zimowa Bridgestone Blizzak LM-500 155/70 R19 88Q BMW/Mini
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Blizzak LM-500 155/70 R19 88Q BMW/Mini |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Blizzak LM-500 155/70 R19 88Q BMW/Mini
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Blizzak LM-500 ( 155/70 R19 88Q XL *, Ologic ) 8332 | 702 zł |
Bridgestone Blizzak LM-500 (155/70 R19 88Q) 8332 | 695 zł |
Opona Bridgestone 155/70R19 LM500 88Q XL *. - opony zimowe 8332 | 643 zł |
Bridgestone Blizzak LM-500 ( 155/70 R19 88Q XL *, Ologic ) | 710 zł |
Bridgestone Blizzak LM-500 (155/70 R19 88Q) 8328 | 784 zł |
Bridgestone Blizzak LM-500 ( 155/70 R19 88Q XL * ) 8328 | 791 zł |
Bridgestone Blizzak LM-500 ( 155/70 R19 88Q XL * ) | 800 zł |
Modyfikacje Bridgestone Blizzak LM-500 155/70 R19 88Q BMW/Mini
Ceny na Bridgestone Blizzak LM-500 155/70 R19 88Q BMW/Mini |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Blizzak LM-500 155/70 R19 84Q | od 736 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Blizzak LM-500 155/70 R19 84Q BMW/Mini | od 811 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Blizzak LM-500 155/70 R19 88Q BMW/Mini | od 643 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →