Opona zimowa Pirelli Ice Zero 235/65 R17 108H
Wideo 5Zdjęcia 9 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Ice Zero 235/65 R17 108H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Ice Zero 235/65 R17 108H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Ice Zero FR (235/65 R17 108H) 2555300 | 796 zł |
Pirelli Ice Zero FR ( 235/65 R17 108H XL, Nordic compound ) 2555300 | 918 zł |
Pirelli Ice Zero FR ( 235/65 R17 108H XL, Nordic compound ) | 948 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →