Opona letnia Bridgestone Potenza RE050A 245/45 R17 95Y Audi
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Potenza RE050A 245/45 R17 95Y Audi |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Potenza RE050A 245/45 R17 95Y Audi
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Potenza RE 050 A I (245/45 R17 95Y) 14140 | 647 zł |
Bridgestone Potenza RE 050 A I ( 245/45 R17 95Y AO ) 14140 | 640 zł |
Bridgestone Potenza RE 050 A I ( 245/45 R17 95Y AO ) | 657 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →