Opona letnia Bridgestone Potenza Sport 225/45 R18 95Y
Wideo 21Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Potenza Sport 225/45 R18 95Y 225/45 R18 95 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Potenza Sport 225/45 R18 95Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Bridgestone 225/45R18 Potenza Sport 95Y - opony letnie 22488 | 638 zł |
Bridgestone Potenza Sport ( 225/45 R18 95Y XL EVc ) 22488 | 649 zł |
Bridgestone Potenza Sport (225/45 R18 95Y) 22488 | 635 zł |
Bridgestone Potenza Sport ( 225/45 R18 95Y XL EVc ) | 661 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Potenza Sport 225/45 R18 95Y
Ceny na Bridgestone Potenza Sport 225/45 R18 95Y |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Potenza Sport 225/45 R18 95Y | od 635 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →