Opona letnia Bridgestone Duravis R660 205/65 R16C 107T
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Duravis R660 205/65 R16C 107T 205/65 R16 107 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Duravis R660 205/65 R16C 107T
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Bridgestone 205/65R16C DURAVIS R660 107/105 T - opony dostawcze 2329 | 732 zł |
Bridgestone Duravis R660 (205/65 R16 107/105T) 23294 | 820 zł |
Bridgestone Duravis R660 Eco ( 205/65 R16C 107/105T 8PR ) | 842 zł |
Bridgestone Duravis R660 Eco ( 205/65 R16C 107/105T 8PR ) 11158 | 832 zł |
Bridgestone Duravis R660 Eco (205/65 R16 107/105T) 19793 | 712 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Duravis R660 205/65 R16C 107T
Ceny na Bridgestone Duravis R660 205/65 R16C 107T |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Duravis R660 205/65 R16C 107T | od 667 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →