Opona całoroczna Bridgestone Turanza EL400 245/50 R18 100H Run Flat Mercedes-Benz
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Turanza EL400 245/50 R18 100H Run Flat Mercedes-Benz |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Turanza EL400 245/50 R18 100H Run Flat Mercedes-Benz
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Turanza EL 400-02 EXT (245/50 R18 100H) 6835 | 1 093 zł |
Bridgestone Turanza EL 400 EXT ( 245/50 R18 100H, MOE, runflat ) 6835 | 1 149 zł |
Bridgestone Turanza EL 400 EXT ( 245/50 R18 100H, MOE, runflat ) | 1 207 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →