Opona letnia Bridgestone Potenza RE050 245/45 R18 96Y
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Potenza RE050 245/45 R18 96Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Potenza RE050 245/45 R18 96Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Potenza RE 050 (245/45 R18 96Y) 78399 | 625 zł |
Bridgestone Potenza RE 050 ( 245/45 R18 96Y MO ) 78399 | 672 zł |
Bridgestone Potenza RE 050 ( 245/45 R18 96Y MO ) | 679 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →