Opona zimowa Bridgestone Blizzak LM-80 Evo 235/60 R18 103H
Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Blizzak LM-80 Evo 235/60 R18 103H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Blizzak LM-80 Evo 235/60 R18 103H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Blizzak LM-80 Evo ( 235/60 R18 103H, MO ) 6817 | 828 zł |
Bridgestone Blizzak LM-80 Evo (235/60 R18 103H) 6817 | 821 zł |
Bridgestone Blizzak LM-80 Evo ( 235/60 R18 103H, MO ) | 838 zł |
Opona Bridgestone 235/60R18 LM80 EVO MO M+S 103H - opony terenowe 6817 | 785 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →