Opona zimowa Bridgestone Blizzak LM-18 215/65 R16C 106T
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Blizzak LM-18 215/65 R16C 106T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Blizzak LM-18 215/65 R16C 106T
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Blizzak LM-18 C MS - 215/65R16 106T - opona zimowa 6709 | 783 zł |
Bridgestone Blizzak LM-18 C (215/65 R16 106/104T) 6709 | 923 zł |
Bridgestone Blizzak LM-18 C ( 215/65 R16C 106/104T 6PR ) | 741 zł |
Bridgestone Blizzak LM-18 C ( 215/65 R16C 106/104T 6PR ) 6709 | 733 zł |
Bridgestone Blizzak LM-18 C ( 215/65 R16C 106/104T 6PR ) 2249 | 982 zł |
Bridgestone Blizzak LM-18 C ( 215/65 R16C 106/104T 6PR ) | 991 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →