Opona zimowa Bridgestone Blizzak W995 205/75 R16C 110R
Zdjęcia 2 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Blizzak W995 205/75 R16C 110R |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Blizzak W995 205/75 R16C 110R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Bridgestone 205/75R16C W995 110R - opony dostawcze 25885 | 655 zł |
Bridgestone Blizzak W995 (205/75 R16 110/108R) 25885 | 610 zł |
Bridgestone Blizzak W995 Multicell ( 205/75 R16C 110/108R 8PR EVc, Nordic | 611 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →