Opona całoroczna Bridgestone Dueler H/L Alenza 235/55 R18 100V Seal
Wideo 7Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Dueler H/L Alenza 235/55 R18 100V Seal |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Dueler H/L Alenza 235/55 R18 100V Seal
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Alenza 001 (235/55 R18 100V) 10096 | 714 zł |
Bridgestone Alenza 001 ( 235/55 R18 100V B-Seal, Enliten / EV ) 10096 | 760 zł |
Bridgestone Alenza 001 ( 235/55 R18 100V B-Seal, Enliten / EV ) | 769 zł |
Opona Bridgestone 235/55R18 ALENZA1 100V SEAL DEMO - opony terenowe 10096 | 675 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →