Opona zimowa Bridgestone Blizzak LM-32C 205/65 R16C 103T
Zdjęcia 12 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Blizzak LM-32C 205/65 R16C 103T 205/65 R16 103 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Blizzak LM-32C 205/65 R16C 103T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Blizzak LM-32 C ( 205/65 R16C 103/101T 6PR ) 25860 | 716 zł |
Bridgestone Blizzak LM-32 C (205/65 R16 103/101T) 25860 | 712 zł |
Bridgestone Blizzak LM-32 C ( 205/65 R16C 103/101T 6PR ) | 724 zł |
Modyfikacje Bridgestone Blizzak LM-32C 205/65 R16C 103T
Ceny na Bridgestone Blizzak LM-32C 205/65 R16C 103T |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Blizzak LM-32C 205/65 R16C 103T | od 712 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →