Opona letnia Bridgestone Turanza T005A 215/45 R18 89W
Wideo 8Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Turanza T005A 215/45 R18 89W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Turanza T005A 215/45 R18 89W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Turanza T005A (215/45 R18 89W) 18368 | 725 zł |
Bridgestone Turanza T005A ( 215/45 R18 89W ) | 759 zł |
Opona Bridgestone 215/45R18 T005A 89W LHD WAR - opony letnie 18368 | 617 zł |
Bridgestone Turanza T005A ( 215/45 R18 89W ) 18368 | 750 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →