Opona letnia Bridgestone Turanza EL450 225/50 R18 95V Run Flat BMW/Mini
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Turanza EL450 225/50 R18 95V Run Flat BMW/Mini |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Turanza EL450 225/50 R18 95V Run Flat BMW/Mini
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Turanza EL 450 RFT (225/50 R18 95V) 8740 | 943 zł |
Bridgestone Turanza EL 450 RFT ( 225/50 R18 95V *, runflat ) | 1 010 zł |
Bridgestone Turanza EL 450 RFT ( 225/50 R18 95V *, runflat ) 8740 | 999 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →