Opona zimowa Bridgestone Blizzak LM-32 205/60 R16 92H Run Flat BMW/Mini
Wideo 2Zdjęcia 14 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Blizzak LM-32 205/60 R16 92H Run Flat BMW/Mini 205/60 R16 92 H Mercedes-Benz 205/60 R16 92 H RunFlat BMW/Mini |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Blizzak LM-32 205/60 R16 92H Run Flat BMW/Mini
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Blizzak LM-32 RFT ( 205/60 R16 92H *, runflat ) 8797 | 582 zł |
Bridgestone Blizzak LM-32 RFT (205/60 R16 92H) 8797 | 579 zł |
Bridgestone Blizzak LM-32 RFT ( 205/60 R16 92H *, runflat ) | 581 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bridgestone Blizzak LM-32 205/60 R16 92H Run Flat BMW/Mini
Ceny na Bridgestone Blizzak LM-32 205/60 R16 92H Run Flat BMW/Mini |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Blizzak LM-32 205/60 R16 92H Mercedes-Benz | od 448 zł | 3 oferty | ||
Bridgestone Blizzak LM-32 205/60 R16 92H Run Flat BMW/Mini | od 579 zł | 3 oferty |
Polecamy