Opona całoroczna Bridgestone Dueler A/T 001 235/65 R17 108H
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Dueler A/T 001 235/65 R17 108H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Dueler A/T 001 235/65 R17 108H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Dueler A/T 001 (235/65 R17 108H) 9425 | 821 zł |
Bridgestone Dueler A/T 001 ( 235/65 R17 108H XL ) | 737 zł |
Bridgestone Dueler A/T 001 ( 235/65 R17 108H XL ) 9425 | 703 zł |
Opona letnia BRIDGESTONE Dueler A/T 001 235/65 R17 108H Darmowa dostawa w | 642 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →