Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 12V-15 FC Professional 06019F6000
Zdjęcia 8 |
Bosch GSR 12V-15 FC Professional 06019F6000 akum. 2 szt. 2 Ah akum. 2 szt. 2 Ah , dysze kątowe/mimośrodowe, L-Boxxakum. brak, bez walizkiakum. brak, walizka |
|
Ultrakompaktowa 2-biegowa wiertarko-wkrętarka akumulatorowa do szerokiego zakresu zastosowań w ciasnych przestrzeniach. Pozycjonowane jest jako ręczne elektronarzędzie klasy PRO, przeznaczone do wykonywania czynności montażowo-demontażowych, naprawczych i montażowych. Niezwykle kompaktowa obudowa 132 mm umożliwia wiercenie i pracę z łącznikami w ciasnych miejscach. Całość dopełnia firmowa nasadka kątowa, która umożliwia przekręcanie / odkręcanie wkrętów, wkrętów samogwintujących, wkrętów oraz potwierdzeń w najbardziej niedostępnych miejscach.
Pomimo niewielkich rozmiarów i niewielkiej masy wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 12V-15 FC Professional 06019F6000 wykazuje imponującą moc i przyzwoity moment obrotowy (do 30 Nm). System Bosch FlexiClick ze zintegrowanym magnetycznym uchwytem na bity mieści kompletny uchwyt bezkluczowy. Narzędzie może pracować w dwóch trybach: pierwszy (do 400 obr / min) przeznaczony jest do pracy z łącznikami i wiercenia dużych otworów w twardych materiałach, a drugi (do 1300 obr / min) przeznaczony jest do szybkiego wiercenia małych otworów. Możliwe jest ograniczenie momentu dokręcania za pomocą wygodnego złącza 20-pozycyjnego. Dostarczany z dwoma akumulatorami litowo-jonowymi Bosch GBA 12 V (2,0 Ah), szybką ładowarką (45 min.) I odpornym na wstrząsy pudełkiem.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch GSR 12V-15 FC Professional 06019F6000
Bosch Professional system 12V akumulatorowa wiertarko-wkrętarka GSR 12V-15 | 1 006 zł |
Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka BOSCH GSR 12V-15 FC Set Professional, 12 | 1 191 zł |
Bosch GSR 12V-15 FC Set DO-NARZ-BOS-0026 | 1 229 zł |
Bosch Professional GSR 12 V-15 FC - Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa (060 | 1 675 zł |
Bosch Professional Gsr 12v-15 Fc Set Professional Electric Screwdriver Pos | 1 393 zł |
- Artykuł 06019F6004 - dostarczane bez uchwytu wiertarskiego, akumulatora, ładowarki, walizki i innych akcesoriów
- Artykuł 06019F6001 - zawiera 2 akumulatory (2 Ah), ładowarkę, uchwyt wiertarski i L-Boxx
- Artykuł 06019F600A - zawiera 2 akumulatory (2 Ah), ładowarkę, uchwyt wiertarski, nasadki mimośrodowe i kątowe, zwykłą walizkę
- Artykuł 06019F6000 - zawiera 2 akumulatory (2 Ah), ładowarkę, uchwyt wiertarski, nasadki mimośrodowe i kątowe, walizkę L-Boxx
- Artykuł 06019F600D - zawiera 2 akumulatory (2 Ah), ładowarkę, uchwyt wiertarski, nasadki mimośrodowe i kątowe, walizkę L-Boxx i zestaw bitów (32 szt.)
Modyfikacje Bosch GSR 12V-15 FC Professional 06019F6000
Ceny na Bosch GSR 12V-15 FC Professional 06019F6000 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSR 12V-15 FC Professional 06019F6001 | od 1 124 zł | 1 oferta | ||
Bosch GSR 12V-15 FC Professional 06019F6000 | od 1 006 zł | 5 oferty | ||
Bosch GSR 12V-15 FC Professional 06019F6004 | od 370 zł | 3 oferty | ||
Bosch GSR 12V-15 FC Professional 06019F6002 | od 655 zł | 3 oferty |