Niwelator laserowy Bosch GPL 5 G Professional 0601066P00
Wideo 2Zdjęcia 11 |
Bosch GPL 5 G Professional 0601066P00 |
|
Profesjonalna niwelator konstrukcyjny przeznaczony do przenoszenia punktów i znakowania. Urządzenie wyświetla do 5 punktów: do przodu, w lewo i w prawo, a także w górę i w dół. Zielone lasery w urządzeniu Bosch GPL 5 G Professional zapewniają do 4 razy lepszą widoczność punktu niż tradycyjne lasery czerwone. Maksymalny zasięg urządzenia to 30 m. Cechą tego poziomu jest wysoki stopień ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi, wnikaniem kurzu do wnętrza obudowy oraz zachlapaniem wodą (klasa ochrony IP65). Dwie baterie AA zapewniają do 8 godzin pracy na baterii. W zestawie znajduje się osłona oraz obrotowy uchwyt magnetyczny, który umożliwia zamocowanie niwelatora na konstrukcjach metalowych lub profilach metalowych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GPL 5 G Professional 0601066P00
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional GPL 5 G - Laser punktowy (0601066P00) | 1 076 zł |
Bosch Laser punktowy GPL 5 G zielony 30 m | 1 371 zł |
Bosch Professional Gpl 5 G Professional Laser Level Points Posrebrzany 060 | 1 224 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →