Niwelator laserowy Bosch GLL 2-15 G Professional 0601063W00
Zdjęcia 4 |
Bosch GLL 2-15 G Professional 0601063W00 |
|
Model 0601063701 jest dostarczany w etui bez uchwytu i celownika, a zestaw 0601063702 zawiera uchwyt i celownik, dostarczane w etui
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GLL 2-15 G Professional 0601063W00
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional Laser liniowy GLL 2-15 G zielona wiązka do pracy w pomi | 540 zł |
Bosch Professional GLL 2-15 G - Laser liniowy (0601063W00) | 741 zł |
Bosch Bosch Laser gll 2-15 g | 927 zł |
Bosch Professional Gll 2-15 G Professional+lb 10 Laser Level Lines Posrebr | 882 zł |
Bosch Laser Krzyżowy Gll 2-15 G | 780 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Bosch GLL 2-15 G Professional 0601063W00
Ceny na Bosch GLL 2-15 G Professional 0601063W00 |
---|---|---|---|---|
Bosch GLL 2-15 G Professional 0601063W00 | od 540 zł | 8 oferty | ||
Bosch GLL 2-15 G Professional 0601063W02 | od 1 034 zł | 4 oferty | ||
Bosch GLL 2-15 G Professional 0601063W01 | od 931 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →