Piła tarczowa Bosch GKS 18V-68 C Professional 06016B5000
Wideo 5Zdjęcia 10 |
Bosch GKS 18V-68 C Professional 06016B5000 |
|
Tryb Eco wydłuża czas pracy na baterii, zmniejszając zużycie energii przez piłę. Po zainstalowaniu modułu Bluetooth (brak w zestawie) możliwe jest przeniesienie ustawień pracy na smartfon (w aplikacji można zaprogramować do 6 prędkości).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GKS 18V-68 C Professional 06016B5000
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional GKS 18V-68 C - Akumulatorowa pilarka tarczowa BITURBO ( | 1 632 zł |
Pilarka tarczowa BOSCH GKS 18V-68 C 06016B5000 | 1 632 zł |
Bosch Bosch Pilarka tarczowa gks 18 v-68 c solo 190mm ec | 1 821 zł |
Pilarka tarczowa BOSCH GKS 18V-68 C 06016B5000 | 1 632 zł |
Pilarka tarczowa Bosch GKS 18V-68 C 18 V 190 mm (06016B5000) | 1 787 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bosch GKS 18V-68 C Professional 06016B5000
Ceny na Bosch GKS 18V-68 C Professional 06016B5000 |
---|---|---|---|---|
Bosch GKS 18V-68 C Professional 06016B5000 | od 1 632 zł | 6 oferty | ||
Bosch GKS 18V-68 C Professional 06016B5030 | od 2 370 zł | 2 oferty | ||
Bosch GKS 18V-68 C Professional 06016B5001 | od 1 191 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →