Niwelator laserowy Bosch Atino Basic 0603663A00
Wideo 1Zdjęcia 17 |
Bosch Atino Basic 0603663A00 1 rzep6 rzepów |
|
Urządzenie zostało specjalnie zaprojektowane do łatwego i wygodnego ustawiania przedmiotów na ścianie. Przyrząd zaświeci się na zielono, gdy wiązka lasera będzie ustawiona poziomo w prawo (90 °) lub w lewo (270 °) lub pionowo w górę (0 °) lub w dół (180°).
Dokładność pomiaru: 0,3°.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch Atino Basic 0603663A00
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Laser liniowy 2 w 1 Bosch Atino ze zintegrowaną taśmą pomiarową wyró | 156 zł |
Laser liniowy BOSCH Atino 0603663A00 | 178 zł |
Laser liniowy BOSCH Atino 0603663A00 | 173 zł |
Bosch Laser liniowy Atino czerwony 1.7 m | 178 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Bosch Atino Basic 0603663A00
Ceny na Bosch Atino Basic 0603663A00 |
---|---|---|---|---|
Bosch Atino Basic 0603663A00 | od 156 zł | 9 oferty | ||
Bosch Atino Set 0603663A01 | od 501 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →