Лазерний нівелір Bosch Atino Basic 0603663A00
Відео 1Фото 17 |
Bosch Atino Basic 0603663A00 1 липучка6 липучок |
|
Пристрій створено спеціально для того, щоб просто і зручно вирівнювати об'єкти на стіні. Прилад підсвітиться зеленим коли лазерний промінь буде по горизонталі вправо (90°) або вліво (270°) або по вертикалі вгору (0°) або вниз (180°).
Точність вимірювання: 0.3°.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch Atino Basic 0603663A00
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Laser liniowy 2 w 1 Bosch Atino ze zintegrowaną taśmą pomiarową wyró | 156 zł |
Laser liniowy BOSCH Atino 0603663A00 | 178 zł |
Laser liniowy BOSCH Atino 0603663A00 | 220 zł |
Bosch Laser liniowy Atino czerwony 1.7 m | 178 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Bosch Atino Basic 0603663A00
Ціни на Bosch Atino Basic 0603663A00 |
---|---|---|---|---|
Bosch Atino Basic 0603663A00 | від 156 zł | 9 пропозицій | ||
Bosch Atino Set 0603663A01 | від 501 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →