Zlewozmywak kuchenny Blanco Rondosol IF 514647 448x448
Blanco Rondosol IF 514647 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Rondosol IF 514647 448x448
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlew stalowy Blanco Rondosol-IF stal szlachetna szczotkowana 514647 | 671 zł |
BLANCO RONDOSOL-IF Stal szczotkowana 514647 | 697 zł |
Zlew BLANCO RONDOSOL-IF (korek manual) (514647) | 630 zł |
Zlew BLANCO RONDOSOL-IF (korek manual) (514647) | 643 zł |
BLANCO 514647 Zlewozmywak Blanco RONDOSOL-IF stal Stal szczotkowana 516647 | 670 zł |
BLANCO Zlewozmywak RONDOSOL-IF stal szczotkowana 514647 *Nawet 10 Rabatu - | 626 zł |
Blanco Rondosol-IF Zlewozmywak stalowy jednokomorowy bez korka automatyczn | 635 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →