Zestaw naczyń Berlinger Haus Rose Gold BH-7029
Zdjęcia 11 |
Berlinger Haus Rose Gold BH-7029 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Rose Gold BH-7029
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ZESTAW GARNKÓW GRANITOWYCH BERLINGERHAUS BH-7029 | 669 zł |
Zestaw garnków Berlinger Haus Metallic Line Rose Gold Edition, różowe złot | 628 zł |
Zestaw garnków BERLINGER HAUS Metallic Line Rose Gold Edition BH/7029 (13 | 718 zł |
Zestaw Garnków Granitowych Berlinger Haus Bh-7029 Rose Gold Lumarko! | 789 zł |
ZESTAW GARNKÓW 13 ELEMENTOWY METALLIC LINE ROSE GOLD COLLECTION BERLINGER | 826 zł |
Zestaw zawiera:
- Patelnia 20x4,2 cm
- Patelnia ze szklaną pokrywką 24x6,8cm
- Zapiekanka ze szklaną pokrywką 2,5 l, 20x10 cm
- Zapiekanka ze szklaną pokrywką 4,1 l, 24x12 cm
- Zapiekanka ze szklaną pokrywką 6,1 l, 28x12,5 cm
- Stojak bakelitowy 2 szt
- Plastikowa osłona 2 szt.
PolecamyPorównaj w tabeli →