Garnek Berlinger Haus Granit Diamond BH-1099
Zdjęcia 4 | Wkrótce w sprzedaży 552 zł Rodzaj: garnek; Maks. rozmiar (cm): 36; Maks. objętość (l): 13; Głębokość (cm): 17; Materiał: aluminium; Materiał pokrywki: szkło; Uchwyty: metalowe; Powłoka nieprzywierająca: z kamienia (marmur, granit); kompatybilność z indukcją; możliwość mycia w zmywarce; możliwość stosowania w piekarniku |
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1099 |
|
W zestawie zdejmowane silikonowe nakładki na uchwyty.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Berlinger Haus Granit Diamond BH-1099
Ceny na Berlinger Haus Granit Diamond BH-1099 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1094 | od 149 zł | 3 oferty | ||
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1095 | od 188 zł | 1 oferta | ||
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1096 | od 275 zł | 3 oferty | ||
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1098 | od 345 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →