Patelnia Berlinger Haus Emerald BH-6131 16 cm zielony
Berlinger Haus Emerald BH-6131 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Emerald BH-6131 16 cm zielony
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MINI PATELNIA BERLINGER HAUS 16cm BH-6131 EMERALD | 63 zł |
Mini patelnia EMERALD, aluminiowa, 16 cm | 60 zł |
Patelnia mini Berlinger Haus Emerald Metallic Line, zielony, 16 cm, BH/613 | 68 zł |
Mini Patelnia Berlinger Haus 16cm Bh-6131 Emerald Lumarko! | 72 zł |
Analogi mini patelni z serii Berlinger Haus:
- Akwamaryn BH-6186
- Czarna róża BH-6134
- Bordowy BH-1967
- Węgiel BH-6187
- I-Rose BH-6188
- Moonlight BH-6132
- Różowe złoto BH-6133
- Szmaragdowy BH-6131
PolecamyPorównaj w tabeli →