Monitor BenQ GW2785TC 27 " czarny (9H.LKNLB.QBE)
Zdjęcia 9 |
BenQ GW2785TC 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Monitor jest wyposażony we wbudowany mikrofon z redukcją szumów.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup BenQ GW2785TC 27 " czarny
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BenQ GW2785TC | 1 301 zł |
27" BenQ GW2785TC - 1920x1080 - IPS - USB-C - 5 ms - Monitor | 1 021 zł |
Benq Monitor 27 cali GW2785TC LED 5ms/1000:1/IPS/GL/HDMI UPBEN27LGW2785T | 979 zł |
BenQ GW2785TC MON-LCD-BNQ-0193 | 959 zł |
BENQ 27'' GW2785TC 9H.LKNLB.QBE Czarny | 1 014 zł |
pokaż 10 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →