Zlewozmywak kuchenny Alveus Foxtrot 130 9603255 750x420
Zdjęcia 5 |
Alveus Foxtrot 130 9603255 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alveus Foxtrot 130 9603255 750x420
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FOXTROT 130 Zlewozmywak granital kolor czarny, z syfonem POP-UP 9603291P | 530 zł |
Zlew ALVEUS FOXTROT 130 czarny (9603291) | 449 zł |
ALVEUS Zlewozmywak FOXTROT 130 czarny GENESIS 9603291 - Wpisz KOD - otrzym | 523 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →